Strona główna
75 75 251 62
Informacje weekendowe Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: mł.strażnik Artur Wilimek   
01.02.2010.
W miniony weekend Strażnicy Miejscy byli wzywani do wielu interwencji.
30-01-2010r.

- Zgłoszenie o biegającej sarnie przy ulicy Tomasza Zana. Został wezwany lekarz weterynarz, który uśpił sarnę a następnie przewiózł i wypuścił w lesie.

- Zgłoszenie o przymarzających łabędziach w stawie przy ulicu Głowackiego. W wyniku interwencji została przywieziona przez odpowiednie służby duża ilość słomy, na której ptaki będą mogły przebywać w trakcie mrozów.

- Przy ulicy Zjednoczenia Narodowego złamane drzewo spadło na przydomowe komórki. Straż Miejska zabezpieczała miejsce zdarzenia. Została wezwana jednostka Straży Pożarnej oraz powiadomiono zarządcę budynku - ZGL Południe.

- Patrol Straży Miejskiej udał się na ulicę Sobieskiego gdzie w śniegu leżał mężczyzna. Na miejscu stwierdzono, że mężczyzna jest w upojeniu alkoholowym. Ustalono dane personalne mężczyzny i został on przewieziony do miejsca zamieszkania.

- Zgłoszenie, iż w budynku przy ulicy Heleny Modrzejewskiej woda zalewa mieszkanie. Na miejsce udał się patrol Straży Miejskiej. Zabezpieczono miejsce zdarzenia i powiadomiono zarządcę budynku - ZGL Południe

31-01-2010r.

- Zgłoszenie o zalewaniu wodą mieszkania z uszkodzonej instalacji wodociągowej. Patrol Straży Miejskiej zabezpieczał miejsce zdarzenia. Wezwane zostało pogotowie wodociągowe, którego pracownicy zamknęli główny zawór doprowadzający wodę do uszkodzonej instalacji.

- Patrol Straży Miejskiej zabezpieczał miejce pożaru w budynku przy ulicy Pl. Piastowski 9. Pożar w lokalu gasiła jednostka Pańswowej Straży Pożarnej. W wyniku zaczadzenia zmarł właściciel lokalu.
 
18 Września 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrowit, Irena,
Irma, Józef,
Ryszarda, Stefania,
Tytus, Zachariasz
Do końca roku zostało 105 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Fotoradar

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj92
mod_vvisit_counterWszystkich321908

Twój IP:
54.80.219.236
Twój Host:
ec2-54-80-219-236.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2018 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@