Strona główna
75 75 251 62
Pogryziony przez psy Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: mł. strażnik Artur Wilimek   
14.04.2010.
       Na ulicy Karola Miarki dwa rozwścieczone psy zaatakowały a następnie dotkliwie pogryzły mężczyznę, który wracał z pracy do domu.

Do pogryzienia doszło między byłą Celwiskozą a zakładem Jelenia Plast.. Pan Mateusz R. mieszkaniec Jeleniej Góry o godzinie 6.00 skończył nocną zmianę w zakładzie Jelenia Plast.  Wracając do domu został zaatakowany przez dwa duże psy rasy mieszanej (mieszańce Kaukaza), które wydostały się przez dziurę w ogrodzeniu na ulicę. Psy przewróciły pana Mateusza, złapały za nogawkę od spodni i ciągnęły po ulicy. Następnie dotkliwie pogryzły w łydkę. Sytuację tą zauważył pan Maciej G. pracownik pobliskiej stolarni, który uwolnił od zwierząt zaatakowanego mężczyznę oraz udzielił mu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Gdy na miejsce przybył patrol Straży Miejskiej  jeden pies biegał jeszcze luzem poza ogrodzeniem posesji. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności wyjaśniające i odwieźli poszkodowanego do szpitala celem udzielenia fachowej pomocy medycznej.

Na posesji skąd wydostały się zwierzęta nie zastano ich właściciela. Zjawił się on po ponad godzinie. Okazał się nim Zbigniew W mieszkaniec Dziwiszowa.  W wyniku czynności kontrolnych strażnicy ustalili, że posiadał aktualne szczepienia psów. Jednocześnie poinformowano mężczyznę o konsekwencjach prawnych z tytułu zaistniałego zdarzenia oraz nakazano natychmiastowe zabezpieczenie miejsca przez które psy wydostały się na ulicę.

 
21 Stycznia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 346 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWszystkich392628

Twój IP:
18.210.24.208
Twój Host:
ec2-18-210-24-208.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2020 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@