Strona główna
Obsługa osób niesłyszących i mających trudności w komunikowaniu się Drukuj _CMN_EMAIL_ALT

OBSŁUGA OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I MAJĄCYCH TRUDNOŚCI


W KOMUNIKOWANIU SIĘ

W STRAŻY MIEJSKIEJ W JELENIEJ GÓRZE

Realizując postanowienia ustawy o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. z 2011 r. Nr 209, poz. 1243) Straż Miejska w Jeleniej Górze informuje, że osoby niesłyszące i mające trudności w komunikowaniu się mogą umówić się na spotkanie z tłumaczem języka migowego.

Osoba zainteresowana załatwieniem sprawy urzędowej i chcąca skorzystać z osobistej pomocy tłumacza może wybrać jedną z form kontaktu ze Strażą Miejską w Jeleniej Górze:

- e-mail pod adres: strazmiejska@jgnet.pl

- faks pod numer: 75 764 71 46

- telefon pod numer: 75 752 51 62, 75 764 71 45, za pośrednictwem osoby przybranej (tj. osoby, która ukończyła 16 lat i została wybrana przez osobę zainteresowaną w celu ułatwienia porozumienia i udzielenia pomocy)

i dokonać zgłoszenia w celu rezerwacji wizyty lub osobiście przyjść do siedziby Straży Miejskiej (Dyżurny lub Sekretariat Straży Miejskiej) i umówić się na spotkanie z tłumaczem języka migowego.Godziny przyjęć interesantów w Straży Miejskiej w Jeleniej Górze:

Dyżurny Straży Miejskiej - całą dobę

Sekretariat Straży Miejskiej - poniedziałek-piątek: 7.00-15.00Wzór zgłoszenia dotyczącego skorzystania z usługi pozwalającej na komunikowanie się do pobrania <tutaj>

Zgłoszenia przesłane faksem lub pocztą elektroniczną, w dni wolne lub poza godzinami pracy sekretariatu Straży Miejskiej w Jeleniej Górze będą rejestrowane i potwierdzane, w pierwszy dzień roboczy następujący po dacie odbioru e-maila lub faksu.

Termin umówienia spotkania zależy od aktualnej dostępności tłumacza.

O miejscu i terminie osobistego spotkania z tłumaczem Straż Miejska w Jeleniej Górze poinformuje w dniu rejestracji na adres e-mail lub numer telefonu podany przez osobę zainteresowaną w zgłoszeniu.
 
Copyright © 2005-2020 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@