Strona główna
75 75 251 62
Odbywają praktyki w Straży Miejskiej Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: Artur Wilimek - Rzecznik prasowy SM   
19.03.2014.
     Jesteśmy studentkami III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. Szukając odpowiedniej placówki do odbycia praktyk oraz nowych doświadczeń zawodowych, postanowiłyśmy zwrócić się w tej sprawie do Straży Miejskiej. Przez okres 20 dni, dzięki uprzejmości funkcjonariuszy, będziemy miały możliwość podpatrzenia ich pracy oraz tego jak funkcjonuje taka placówka. Pewnie zastanawiacie się: „Straż Miejska i dziennikarstwo?

Co ma jedno do drugiego?” Otóż ma, i to bardzo wiele. Bezpośrednio znajdujemy się pod skrzydłami Rzecznika Prasowego - Artura Wilimka, czyli człowieka odpowiedzialnego za kontakt z mediami. To on nauczy nas jak tworzyć i przekazywać informacje dla prasy, telewizji i radia. Naszym drugim opiekunem będzie Grzegorz Rybarczyk, odpowiedzialny za prewencję. Razem postaramy się jeszcze bardziej szerzyć wśród dzieci i młodzieży zapobieganie problemom związanymi z różnymi patologiami oraz idącymi za nimi konsekwencjami. Postanowiłyśmy również, że po każdym dniu praktyk przedstawimy Wam nasze wrażenia i odczucia dotyczące pracy funkcjonariuszy, z perspektywy zwykłego obywatela. Mamy nadzieję, że w ten sposób nie tylko my wyniesiemy korzyści i wiedzę z tych praktyk, ale również Wy- mieszkańcy Jeleniej Góry dowiecie się na czym polega praca Straży Miejskiej.

Zapraszamy do lektury naszego mini blogu "Dzień w jeleniogórskiej Straży Miejskiej z perspektywy zwykłego obywatela" <link>


 
10 Grudnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Daniel,
Judyta, Julia,
Maria, Radzisława
Do końca roku zostało 22 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj2
mod_vvisit_counterWszystkich328961

Twój IP:
52.91.245.237
Twój Host:
ec2-52-91-245-237.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2018 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@