Strona główna
75 75 251 62
Kolejny pieszy klęczał na jezdni Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: Artur Wilimek - Rzecznik Prasowy SM   
17.03.2016.
    Stał a następnie klęczał na jezdni i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. To już drugi taki przypadek w Jeleniej Górze w ciągu ostatnich kilku dni.


Zataczającego się mężczyznę zauważył dyżurny monitoringu miejskiego około 1 w nocy. 38 latek szedł z centrum miasta w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Na ulicy Sudeckiej postanowił demonstracyjnie załatwić potrzeby fizjologiczne. Gdy już tego dokonał wszedł na jezdnię i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. Następnie przyklęknął na jezdni i próbował zapinać pasek od spodni. Po chwili, gdy zebrał siły, podniósł się i chwiejnym krokiem podążał przed siebie.

O całym zdarzeniu został poinformowany patrol Straży Miejskiej, który ujął mężczyznę na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sudeckiej. Z rozmowy wynikało, że 38 latek pił alkohol i prawdopodobnie zażywał dopalacze. Strażnikom oświadczył, że nie potrzebuje żadnej pomocy i do domu dotrze sam gdyż zostało mu kilkadziesiąt metrów. Nie potrafił wyjaśnić po co zatrzymywał samochody.

Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę, że takie zachowanie oprócz tego, że jest wykroczeniem, stwarza zagrożenie dla niego i innych uczestników ruchu drogowego. 38 latek przeprosił za swoje zachowanie i podziękował strażnikom, że zainteresowali się jego osobą a następnie udał się do pobliskiego budynku gdzie mieszkał. 
18 Grudnia 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj63
mod_vvisit_counterWszystkich329841

Twój IP:
52.201.244.140
Twój Host:
ec2-52-201-244-140.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2018 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@