Strona główna
75 75 251 62
Kolejny pieszy klęczał na jezdni Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: Artur Wilimek - Rzecznik Prasowy SM   
17.03.2016.
    Stał a następnie klęczał na jezdni i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. To już drugi taki przypadek w Jeleniej Górze w ciągu ostatnich kilku dni.


Zataczającego się mężczyznę zauważył dyżurny monitoringu miejskiego około 1 w nocy. 38 latek szedł z centrum miasta w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Na ulicy Sudeckiej postanowił demonstracyjnie załatwić potrzeby fizjologiczne. Gdy już tego dokonał wszedł na jezdnię i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. Następnie przyklęknął na jezdni i próbował zapinać pasek od spodni. Po chwili, gdy zebrał siły, podniósł się i chwiejnym krokiem podążał przed siebie.

O całym zdarzeniu został poinformowany patrol Straży Miejskiej, który ujął mężczyznę na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sudeckiej. Z rozmowy wynikało, że 38 latek pił alkohol i prawdopodobnie zażywał dopalacze. Strażnikom oświadczył, że nie potrzebuje żadnej pomocy i do domu dotrze sam gdyż zostało mu kilkadziesiąt metrów. Nie potrafił wyjaśnić po co zatrzymywał samochody.

Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę, że takie zachowanie oprócz tego, że jest wykroczeniem, stwarza zagrożenie dla niego i innych uczestników ruchu drogowego. 38 latek przeprosił za swoje zachowanie i podziękował strażnikom, że zainteresowali się jego osobą a następnie udał się do pobliskiego budynku gdzie mieszkał. 
18 Września 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrowit, Irena,
Irma, Józef,
Ryszarda, Stefania,
Tytus, Zachariasz
Do końca roku zostało 105 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Fotoradar

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj96
mod_vvisit_counterWszystkich321913

Twój IP:
54.80.219.236
Twój Host:
ec2-54-80-219-236.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2018 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@