Strona główna
75 75 251 62
Spotkanie w Klubie Seniora JSM
   Klub Seniora Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprosił na spotkanie przedstawicieli Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. Spotkanie odbyło się we wtorek 3 lutego br.
Więcej…
 
Działania z Policją w ramach akcji "Pieszy widoczny na drodze"
    Straż Miejska w Jeleniej Górze przekazała Wydziałowi Prewencji Komendy Miejskiej Policji  1100 odblasków w ramach wspólnych działań  w akcji "Pieszy widoczny na drodze"
Więcej…
 
Kontynuacja akcji "Pieszy widoczny na drodze"
   W związku z dużym zainteresowaniem i poparciem przez mieszkańców akcji "Pieszy widoczny na drodze" Straż Miejska postanowiła kontynuować rozdawanie odblasków pieszym.
Więcej…
 
Strażnicy reanimowali mężczyznę
    Wczoraj (08.01) strażnicy reanimowali mężczyznę leżącego na chodniku przy ulicy Karkonoskiej.
Więcej…
 
Kontrole wjazdu i parkowania w centrum miasta
    Strażnicy, wspomagani przez Policję oraz monitoruing miejski, przyjrzą się pojazdom wjeżdżającym i parkującym w ścisłym centrum miasta. Mieszkańcy tego rejonu zgłaszają coraz więcej nieprawidłowości. Dotyczą one głównie parkowania w miejscach niedozwolonych, parkowania na chodnikach w sposób utrudniający przejście, blokowania wjazdu i wyjazdu z posesji, parkowania na miejscach dla inwalidów, na przejściach dla pieszych oraz na miejscach wyłączonych z ruchu oraz niestosowania się do zakazu ruchu.
Więcej…
 
Kontrole infrastruktury miejskiej
    Od nowego roku Straż Miejska kontroluje elementy infrastruktury miejskiej. Strażnicy sprawdzą stan znaków drogowych i informacyjnych, barierek, słupków, pokryw studzienek, ogrodzeń oraz innych urządzeń.
Więcej…
 
Pijani wandale ukradli ozdobę z choinki
   Wczoraj (26.12) trzech pijanych mężczyzn zakłócało spokój w centrum miasta a następnie postanowili zniszczyć choinkę na Placu Ratuszowym.
Więcej…
 
Zostań z nami świętym Mikołajem
    Około 300 paczek trafiło w minionym tygodniu do dzieci w jeleniogórskich szkołach. To za sprawą XIV edycji akcji „Zostań z nami świętym Mikołajem”. Konwój mikołajowy służb mundurowych: Straży Miejskiej, Policji, Straży Ochrony Kolei i Straży Pożarnej wyruszył spod jeleniogórskiego Ratusza.
Więcej…
 
Uwaga na silny wiatr
    Nad Morzem Norweskim ukształtował się potężny cyklon, w którego centrum ciśnienie obniżyło się poniżej 950 hPa. Swoim zasięgiem obejmuje Europę północną i zachodnią i powoli zaczyna wkraczać na środkową część kontynentu.
Więcej…
 
Wyrzucił szczeniaki z domu
     W sobotę (01-11) około godziny 20.30 strażnicy miejscy udali się na ulicę Wrzosową gdzie wg zgłoszenia suczka wraz ze szczeniakami została wyrzucona z mieszkania.
Więcej…
 
Akcja - "Pieszy widoczny na drodze"
    Przez najbliższe dni strażnicy miejscy będą wręczać pieszym odblaskowe opaski. Pomysłodawcą akcji jest Prezydent Miasta Jeleniej Góry.
Więcej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

16 Czerwca 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Alina, Aneta, Benon,
Budzimir, Jan,
Justyna, Ludgarda
Do końca roku zostało 199 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj141
mod_vvisit_counterWszystkich351181

Twój IP:
54.91.71.108
Twój Host:
ec2-54-91-71-108.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2019 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@