Strona główna
75 75 251 62
Bezdomni podpalili budynek
  Patrol Straży Miejskiej zauważył w rejonie ulicy Nadbrzeżnej dym wydobywający się z pustostanu.
Więcej…
 
Ognisko w lesie
   Strażnicy miejscy patrolujący rejon Jagniątkowa zauważyli dym wydobywający się z lasu.
Więcej…
 
Plac Piastowski pod kontrolą
    Tylko przez pierwsze dwa dni lipca strażnicy miejscy ukarali kilka osób popełniających wykroczenia na Placu Piastowskim.
Więcej…
 
Bezpieczne wakacje dla przedszkolaków
  Tym razem akcja "Bezpieczne Wakacje" zawitała do przedszkoli gdzie strażnicy miejscy i policjanci przekazywali informacje jak bezpiecznie spędzić wolny czas.
Więcej…
 
Uwaga na żmije
   Wakacje to okres pieszych wędrówek, zabaw na świeżym powietrzu czy wypraw do lasu. Wybierając się w takie miejsca pamiętajmy, że przyroda potrafi być nieraz niebezpieczna. Tylko w tym tygodniu jeleniogórska Straż Miejska interweniowała po zgłoszeniach mieszkańców dotyczących roju pszczół oraz węży. Wszystkie interwencje były skutecznie zakończone a zwierzęta odłowione przez odpowiednie służby.
Więcej…
 
Rój pszczół przy Placu Piastowskim
   O roju powiadomili dyżurnego Straży Miejskiej kuracjusze z Domu Zdrojowego. Pszczoły znajdowały się w koronie pobliskiego drzewa.
Więcej…
 
Kąpiel w fontannach - czy to bezpieczne i dozwolone?
   Nadeszła fala upałów i coraz więcej osób próbuje szukać ochłody w miejskich fontannach. Czy to bezpieczne i dozwolone?
Więcej…
 
Bezpieczne wakacje w jednostkach oświatowych
  Straż Miejska i Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze rozpoczęły spotkania w jednostkach oświatowych, gdzie odbywają się półkolonie.
Więcej…
 
Bezpieczne wakacje przy Tesco
    Przedstawiciele Straży Miejskiej, Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze uczestniczyli w plenerowej imprezie integracyjnej przygotowanej przez Hipermarket Tesco i Agencję Eventowa Szafa pn. "Bezpieczne Wakacje - Wspólna Przestrzeń".
Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje Szkole Społecznej w Sobieszów
  Jeleniogórska Straż Miejska przy współudziale Komendy Miejskiej Policji oraz nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego Szkoły Społecznej w Jeleniej Górze-Sobieszówie przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje - Inauguracja
   Wielkim otwarciem (21.06), w ośrodku Transgranicznym Sportu w Jeleniej Górze-Sobieszowie, jeleniogórska Straż Miejska wspólnie z jednostkami służb mundurowych oraz podmiotami gospodarczymi rozpoczęła akcję pn. "Bezpieczne wakacje 2019".
Więcej…
 
Karta rowerowa w Szkole Katolickiej
   Straż Miejska przy współudziale Komendy Miejskiej Policji oraz nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego ze Szkoły Katolickiej pw. św. Pankracego w Jeleniej Górze-Cieplicach przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Karta rowerowa w SP10
    Straż Miejska przy współudziale nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego Szkoły Podstawowej nr 10 przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Impreza integracyjna w Miłkowie
   Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze wspólnie z jeleniogórską Komendą Straży Pożarnej uczestniczyli w imprezie integracyjnej przygotowanej przez firmę Dr. Schnaider. Impreza odbyła się w kompleksie wypoczynkowym "Wiśniowa Polana" w Miłkowie.
Więcej…
 
Spotkanie w Kościele Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
   Funkcjonariusz Straży Miejskiej w Jeleniej Górze uczestniczył w spotkaniu integracyjnym służb mundurowych Komendy Miejskiej Policji oraz Straży Pożarnej z parafianami Kościoła pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
Więcej…
 
Kryształowy weekend ze Strażą Miejską
   Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze uczestniczyli w imprezie integracyjnej pn. "Kryształowy Weekend w Piechowicach".
Więcej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

20 Sierpnia 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Bernard, Jan, Sabin,
Samuel, Samuela,
Sieciech,
Szwieciech,
Świeciech, Sobiesław
Do końca roku zostało 134 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj121
mod_vvisit_counterWszystkich361579

Twój IP:
18.232.53.231
Twój Host:
ec2-18-232-53-231.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2019 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@