Strona główna
75 75 251 62
Bezpieczne wakacje przy Tesco
    Przedstawiciele Straży Miejskiej, Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze uczestniczyli w plenerowej imprezie integracyjnej przygotowanej przez Hipermarket Tesco i Agencję Eventowa Szafa pn. "Bezpieczne Wakacje - Wspólna Przestrzeń".
Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje Szkole Społecznej w Sobieszów
  Jeleniogórska Straż Miejska przy współudziale Komendy Miejskiej Policji oraz nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego Szkoły Społecznej w Jeleniej Górze-Sobieszówie przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje - Inauguracja
   Wielkim otwarciem (21.06), w ośrodku Transgranicznym Sportu w Jeleniej Górze-Sobieszowie, jeleniogórska Straż Miejska wspólnie z jednostkami służb mundurowych oraz podmiotami gospodarczymi rozpoczęła akcję pn. "Bezpieczne wakacje 2019".
Więcej…
 
Karta rowerowa w Szkole Katolickiej
   Straż Miejska przy współudziale Komendy Miejskiej Policji oraz nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego ze Szkoły Katolickiej pw. św. Pankracego w Jeleniej Górze-Cieplicach przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Karta rowerowa w SP10
    Straż Miejska przy współudziale nauczyciela Wychowania Komunikacyjnego Szkoły Podstawowej nr 10 przeprowadziła egzaminy na Kartę Rowerową w ramach akcji pn. "Bezpieczne rowerowanie- bezpiecznie na wakacyjnych drogach".
Więcej…
 
Impreza integracyjna w Miłkowie
   Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze wspólnie z jeleniogórską Komendą Straży Pożarnej uczestniczyli w imprezie integracyjnej przygotowanej przez firmę Dr. Schnaider. Impreza odbyła się w kompleksie wypoczynkowym "Wiśniowa Polana" w Miłkowie.
Więcej…
 
Spotkanie w Kościele Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
   Funkcjonariusz Straży Miejskiej w Jeleniej Górze uczestniczył w spotkaniu integracyjnym służb mundurowych Komendy Miejskiej Policji oraz Straży Pożarnej z parafianami Kościoła pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
Więcej…
 
Kryształowy weekend ze Strażą Miejską
   Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze uczestniczyli w imprezie integracyjnej pn. "Kryształowy Weekend w Piechowicach".
Więcej…
 
Procesje Bożego Ciała - zabezpieczenia
   W dniu 20 czerwca 2019 r. patrole Straży Miejskiej zabezpieczały przejścia procesji z okazji święta Bożego Ciała.
Więcej…
 
Spotkanie u Prezydenta
  W dniu dzisiejszym (18.06) Uczniowie klasy 5P i 6 D odwiedzili Pana Prezydenta Jerzego Łużniaka.
Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje ze Strażą Miejską
   W okresie wakacyjnym służby mundurowe koordynują swoje działania skupiając się na bezpieczeństwie dzieci i młodzieży szkolnej. W ramach prowadzonych, cyklicznie akcji, pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”, Straż Miejska w Jeleniej Górze wspólnie ze służbami mundurowymi, działającymi w Jeleniej Górze będzie uczestniczyła w działaniach ukierunkowanych na bezpieczny pobyt dzieci i młodzieży na terenie miasta.
Więcej…
 
Działania prewencyjne z MKRPA
  W środę 19 czerwca 2019 roku przypadało zakończenie roku szkolnego. Dzieci i młodzież będą świętować jego zakończenie i rozpoczęcie wakacji. Z doświadczeń z lat poprzednich wynika, że tego dnia młodzież sięga po alkohol.
Więcej…
 
Spalał śmieci
   55 letni mężczyzna, mieszkaniec Jeleniej Góry, postanowił posprzątać swoje mieszkanie a wszystkie śmieci spalić w piecu.
Więcej…
 
Karta Rowerowa ze Strażą Miejską
   W dniu 14.06.2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 został przeprowadzony egzamin na Kartę Rowerową.
Więcej…
 
Cykl imprez "Bezpieczne wakacje" - SP13
   Straż Miejska uczestniczyła w spotkaniu służb mundurowych z uczniami Szkoły Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze, w ramach Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa pn. "Bezpieczne Wakacje".
Więcej…
 
Cykl imprez "Bezpieczne wakacje" - Podgórzyn
  Straż Miejska uczestniczyła w spotkaniu służb mundurowych z uczniami Szkoły Podstawowej w Podgórzynie w ramach Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa pn. "Bezpieczne Wakacje".
Więcej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

13 Listopada 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Arkadiusz, Arkady,
Brykcjusz,
Eugeniusz, Jan,
Mikołaj, Stanisław,
Walentyn
Do końca roku zostało 49 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWszystkich378356

Twój IP:
3.95.131.97
Twój Host:
ec2-3-95-131-97.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2019 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@