INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH - czytaj tu


 
 
Obowiązek wyprowadzania psów na smyczy
   Straż Miejska w Jeleniej Górze pragnie przypomnieć o obowiązku wyprowadzania psów na smyczy.
Więcej…
 
Wywieźli śmieci do lasu
    Kilka dni trwały ustalenia strażników miejskich kto wywiózł duże ilości śmieci do lasu przy trasie wylotowej na Zgorzelec. Dzisiaj (04.03) funkcjonariusze ukarali sprawcę.
Więcej…
 
Strażnicy ratowali starszego mężczyznę
    Patrol straży miejskiej przejeżdżający ulicą Wojska Polskiego został zatrzymany przez przechodniów, którzy wskazali leżącego na chodniku, nieprzytomnego mężczyznę.
Więcej…
 
Spalał na posesji plastiki
   O sprawie powiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli jak jeden z mieszkańców Osiedla Czarne, na swojej posesji, spalał odpady. Przybyli na miejsce strażnicy miejscy dawno nie widzieli tak nieodpowiedzialnego zachowania.
Więcej…
 
Asy parkowania
   Jeleniogórscy kierowcy prześcigają się w pomysłach na parkowanie, a ich wyobraźnia nie zna granic. Nie powstrzymują ich chodniki, przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe i trawniki. Nie liczą się nawet z miejscami dla osób niepełnosprawnych. Poniżej kilka zdjęć. Pozostawimy je bez komentarza.
Więcej…
 
Kontrole palenisk
     Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre a to oznacza zwiększoną ilość kontroli palenisk przez strażników miejskich. Funkcjonariusze ujawnili w tym roku kilkadziesiąt nieprawidłowości ale jest to margines wszystkich podjętych interwencji w tym zakresie.
Więcej…
 
Strażnicy zapobiegli ewakuacji
    Dzięki błyskawicznej interwencji strażników miejskich kilkanaście osób z budynku wielorodzinnego mogło pozostać w swoich mieszkaniach po tym jak zapalił się jeden z przewodów kominowych
Więcej…
 
Zostań z Nami Św. Mikołajem
     Nietypowym spotkaniem w dniu 01.12.2018 r. ze Św. Mikołajem w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze rozpoczęła się akcja wręczania paczek dla dzieci przez Straż Miejską i Polski Czerwony Krzyż. Na spotkanie z Mikołajem przyszły dzieci ze Szkół Podstawowych nr 3,6,15 i Świetlicy przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.
Więcej…
 
Spalał odpady na Wyszyńskiego
    Strażnicy miejscy zlikwidowali kolejne źródło szkodliwego zadymienia w centrum miasta.
Więcej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Copyright © 2005-2019 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@